Hakkımızda

1981’den beri

 

Türkiye’nin lokomotif sektörü tekstilin öncü firmalarından olan Akbulut Grubu satış-pazarlama ve konfeksiyon üretimi alanında altı şirketinin dışında faaliyetlerine enerji, GYO ve tarım ve hayvancılık sektörlerindeki şirketlerini ekleyerek 52.000 metre² çatı altında toplanmış bir grup olarak ülke ekonomisine koşulsuz katkı sağlamak gayesiyle çalışmalarına devam etmektedir.

 

Atılımcı, yeniliklere açık ve vizyoner kurumsal yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı, çevreye duyarlı, trendleri yakından takip eden ve yenilikçi yönetim anlayışı ile Türkiye’de ve dünyada önemli bir yere sahip Akbulut Tekstil güçlü temeller üzerinde büyümektedir.

Neden Akbulut Tekstil?

Akbulut Tekstil kurulduğu ilk günden beri, kumaş tasarımı, seçimi ve tedariki de dahil olmak üzere tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplamış ve her şeyi kendi bünyesinde yapabilen uzman üretici ve tedarikçi olmuştur.

Sektöründeki 35 yılı aşkın tecrübesi Akbulut Tekstil’i rakiplerinden bir adım ileri taşımaktadır.

Akbulut Tekstil’in başarısı ve kalitesi, onu tercih eden birçok uluslararası önemli müşteri tarafından onaylanmıştır.

Hızlı Geri Dönüş. Kendi hatlarımıza ek olarak, teknolojik açıdan son derece gelişmiş, kalite onaylı çözüm ortakları ve diğer üreticilerle çalışır.

Akbulut Tekstil, güvenilirliği ve finansal istikrarı ile ünlüdür. Müşterinin tasarımları her zaman güvendedir ve ayrıca müşterileri kendi koleksiyonları ile destekler.

Kalite yönetim sistemi, organizasyonu geliştirmeye yardımcı olan, yönetim sistemlerinin iyileştirmeye yarayan, üretimdeki aksaklıklara çözümler sunmaya yönelik bir araçtır. Akbulut Tekstil; büyüklük, yapı ve olgunluk düzeyine bakılmaksızın, bir şirketin başarılı olması için bir kalite yönetim sistemi oluşturması gerekliliğine inanır.